Pozvánka na For Babies 2018

Vybíráte autosedačku? To by se Vám mohla hodit veletržní inspirace. Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies 2018, který se od 25. do 28.října koná v Praze Letňanech. Rádi Vás v expozici věnované autosedačkám Kiddy seznámíme s novinkami, sedačky Vám předvedeme, poradíme, která se pro Vaše maličké nejlépe hodí.

Náš stánek naleznete v hale 1, číslo stánku 1B14. Pokud hledáte autosedačku pro novorozence, můžeme Vám nabídnout unikátní Evoluna i-Size2 vybavenou funkcí na ležení v autě a která zvítězila v posledním testu ADAC. Pokud hledáte pokračovací autosedačku pro větší dítě vezměte je sebou. Vyzkoušíte sedačku rovnou s jejim budoucím pasažérem. Neváhejte a využijte příležitost si všechno sami vyzkoušet. Naši odborníci Vám rádi poradí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Organizační informace naleznete na www.for-babies.cz

Vítěz testu 2018

Historie úspěchu pokračuje dále! Dětská autosedačka Evoluna i-Size 2 opětovně přesvědčila, že je nejbezpečnější dětská autosedačka (dětská přenašečka) v aktuálním testu od Stiftung Warentest und ADAC (06/2018). Celkem bylo testováno 23 dětských autosedaček. Byla testována jejich odolnost vůči nárazu, manipulování (zacházení), ergonomie a výskyt škodlivých látek. S celkovým výsledkem 1,7 se dětska

Číst dál: Vítěz testu 2018

VELETRH PRO DÍTĚ 2018

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice autosedaček Kiddy na veletrhu Pro dítě, který se koná od 15. do 18. března 2018 v areálu brněnského výstaviště.

Náš stánek č.101 je umístěn v pavilonu B. Rádi Vás zde seznámíme se všemi novinkami ze světa kvalitních autosedaček Kiddy.

Organizační pokyny veletrhu naleznete na https://www.bvv.cz/prodite/vstupenky-parkovani/.  

Pozvánka na For Kids 2018

Srdečně Vás zveme na veletrh For Kids 2018, který se od 12. do 15.dubna koná v Praze Letňanech. Rádi Vás v expozici věnované autosedačkám Kiddy seznámíme s novinkami, sedačky Vám předvedeme, poradíme, která se pro Vaše maličké nejlépe hodí.

Náš stánek naleznete v hale 1, číslo stánku 1C16. Neváhejte a využijte příležitost si všechno sami vyzkoušet. Naši odborníci Vám rádi poradí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Organizační informace naleznete na www.forkids.cz