Vítěz testu 2018

Historie úspěchu pokračuje dále! Dětská autosedačka Evoluna i-Size 2 opětovně přesvědčila, že je nejbezpečnější dětská autosedačka (dětská přenašečka) v aktuálním testu od Stiftung Warentest und ADAC (06/2018). Celkem bylo testováno 23 dětských autosedaček. Byla testována jejich odolnost vůči nárazu, manipulování (zacházení), ergonomie a výskyt škodlivých látek. S celkovým výsledkem 1,7 se dětska

autosedačka Evoluna i-Size 2 stala vítězem testu v kategorie i-Size do maximálně 105 cm.

Kromě toho byla Evoluna i-Size jako jediná testovaná autosedačka s unikátní možností „poloha ležení v autě“, která tento výsledek získala. Další výhodou (dalšími plusovými body) kterou je nutno zdůraznit je využití až do výšky 83 cm – ostatní dětské autosedačky se stejným výsledkem testu je možno používat pouze do výšky 75 cm a rodiče se musí vzdát polohy na ležení.

Jako dlouholetý specialista v oblasti dětské bezpečnosti pracuje Kiddy neustále na optimalizaci a dalším vývoji svých produktů. Ještě lepší, ještě bezpečnější – to je heslo Kiddy, které se snaží existující standardy kvality překonat. Evoluna i-Size splňuje novou a přísnou normu ECE-R129 (i-Size), která intenzivně testuje přední a zadní náraz stejně tak i převracení a boční náraz. Především v testu na boční náraz Evoluna i-Size 2 zazářila. Získala hodnocení „sehr gut“ (velmi dobré) Tento výsledek byl dosažen díky ochranným komponentům, které absorbují energie na vnějším skeletu. Kromě toho je také vylepšena vložka pro novorozence. Jsou v ní integrované ochranné polštářky pro maximální ochranu v oblasti hlavičky.

„My z Kiddy jsme velmi šťastní a hrdí na vynikající výsledek testu. Přestože to odborníci před mnoha lety nepovažovali za proveditelné, my jsme myšlenku pro bezpečnější dětskou autosedačku s integrovanou polohou na ležení dále rozvíjeli a optimalizovali. Dosažené výsledky testu ukazují, že naši inženýři a designéři prokázali mimořádný výkon k vylepšení dětské bezpečnosti a komfortu: zdůrazňuje Kai Perlinger, CMO/CDO Kiddy GmbH.

V dlouhé řadě testovaných výrobků přesvědčila Evoluna i-Size, že má také skvělý výsledek v oblasti na testování škodlivých látek. Experti nenašli žádné škodlivé chemické látky v dětských autosedačkách Kiddy. Tento výsledek se stal rozhodujícím pro kvalitu sortimentu Kiddy, z tohoto důvodu jsou všechny autosedačky zhotoveny z tohoto materiálu.

 

Předchůdce autosedačky Evoluna i-Size2, Kiddy Evoluna i-Size zvítězila v podobném testu v roce 2016 s výsledkem 1,5 velmi dobrá. Zvyšující se nároky i vyvýjející se testovací metody neumožňují jednoduché srovnání výsledků napříč měnícími se testy. Avšak skutečnost, že ani v roce 2016 ani letos nebyla žádná sedačka v testu lepší než Kiddy, dává záruku, že koupí autosedačky Kiddy získá zákazník vysokou, nezávisle ověřenou bezpečnost a kvalitu.

User Rating: 0 / 5

Thank you for rating this article.
×

TOP
Potřebujete poradit?
2000 znaků zbývá