Poprodejní služby

Výhodnou koupí autosedačky Kiddy u autorizovaných prodejců získáte celou řadu služeb. Mnohé z nich zcela zdarma.

zaruka

Prodloužená záruka

Kiddy vyrábí autosedačky z kvalitních testovaných materiálů nejmodernějšími technologiemi odpovídajícími aktuálnímu stavu techniky. Svým výrobkům věříme tak, že k zákonem daným dvou rokům záruky Vám k tomu dáme výrobní záruku jednoho dalšího roku, a garantujeme Vám tak dodatečný servis a bezpečnost. Celkem pak záruka činí 3 roky. Tato záruka je poskytována pouze při nákupu prostřednictvím autorizovaných prodejců.

 

vymena

Výměna autosedačky v případě nehody

Je-li autosedačka při nehodě poškozena, nesmí se v žádném případě používat. Poškození přitom nemusí být viditelné. Proto Kiddy jako jediný výrobce nabízí svým zákazníkům speciální službu: byla-li Vaše autosedačka Kiddy účastníkem dopravní nehody, vymění ji za novou, stejné věkové a cenové kategorie a to zdarma! Podmínkou pro poskytnutí této služby je vrácení původní autosedačky, věrohodné doložení účasti autosedačky při nehodě policejním protokolem a prokázání nákupu u autorizovaného prodejce. Podrobné podmínky a praktický postup pro tuto výměnu Vám v případě potřeby rádi zašleme.

 

servis

Zvýhodněný pozáruční servis

Má-li autosedačka sloužit 4 roky nebo 12 let musí být kvalitní a také musí mít zajištěný dlouhodobý servis. Bez zajištěného servisu by její nákup byl vyhozením peněz. Proto Kiddy tak dbá na dokonale zajištěný servis i po zkončení záruky. Zákazníci autorizovaných prodejců získají při předložení dokladu o koupi i na tento pozáruční servis zajimavé slevy.

 

 

×

TOP
Potřebujete poradit?
2000 znaků zbývá