KIDDY

KOČÁRKY & AUTOSEDAČKY

Bezpečí a komfort od narození až do 12 let

Více info

KOČÁRKY KIDDY

Od hluboké korby po golfky

Kvalitní stylové sportovní kočárky

Více info

AUTOSEDAČKY KIDDY

Vítězové testů autosedaček...

Více info

KROSNY KIDDY

Objevujte svět se svými dětmi...

Více info

KOČÁRKY KIDDY

Od vajíčka po golfky...

Více info

Dětské autosedačky, kočárky a další vybavení značky Kiddy

Německá značka Kiddy přináší na trh dětského vybavení designově a technicky propracované autosedačky, kočárky a dalších výrobky špičkové kvality. Bezpečnost a komfort dětí je vždy na prvním místě, což dokládají bezpečnostní certifikáty a také vynikající výsledky v nejrůznějších testech. O jedinečnosti produktů vypovídá řada získaných ocenění na mezinárodních soutěžích a veletrzích.

Dětské autosedačky

Pořiďte svému potomkovi autosedačku Kiddy a zajistěte tak jeho bezpečnost a pohodlí na cestách autem. High-tech materiály, perfektní ergonomický tvar a bezpečnostní doplňky, jako je např. pultík Kiddy, dělají z našich sedaček do auta nepostradatelné vybavení. Všechny dětské autosedačky Kiddy splňují nejpřísnější normy.

Designové kočárky

Dětské kočárky Kiddy nabízí různá variabilní provedení v řadě barevných designů. Z nabídky si jistě vyberete ten správný model dle věku Vašeho děťátka. Každý kočárek je vybaven řadou užitečných prvků, které zajistí pohodlí a bezpečnost dítěte, komfortní nastavení a ovládání při jízdě i dostatečný úložný prostor.

Příslušenství

Firma Kiddy přináší na trh kromě vysoce kvalitních autosedaček a kočárků také doplňkové vybavení, díky kterému se budete moci o své miminko bezvadně postarat. Klokanka Kiddy Heartbeat či krosna Adventure pack jsou ideální pro nošení dětí, v chladném počasí zahřeje Vaše miminko Kiddy fusak a Vás samotné Kiddy rukávník.

User Rating: 5 / 5

Thank you for rating this article.

Novinky z Kiddy.cz

×

TOP
Potřebujete poradit?
2000 znaků zbývá