Aktuálně

Pozvánka na For Babies 2018

Vybíráte autosedačku? To by se Vám mohla hodit veletržní inspirace. Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies 2018, který se od 25. do 28.října koná v Praze Letňanech. Rádi Vás v expozici věnované autosedačkám Kiddy seznámíme s novinkami, sedačky Vám předvedeme, poradíme, která se pro Vaše maličké nejlépe hodí.

Náš stánek naleznete v hale 1, číslo stánku 1B14. Pokud hledáte autosedačku pro novorozence, můžeme Vám nabídnout unikátní Evoluna i-Size2 vybavenou funkcí na ležení v autě a která zvítězila v posledním testu ADAC. Pokud hledáte pokračovací autosedačku pro větší dítě vezměte je sebou. Vyzkoušíte sedačku rovnou s jejim budoucím pasažérem. Neváhejte a využijte příležitost si všechno sami vyzkoušet. Naši odborníci Vám rádi poradí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Organizační informace naleznete na www.for-babies.cz

Vítěz testu 2018

Historie úspěchu pokračuje dále! Dětská autosedačka Evoluna i-Size 2 opětovně přesvědčila, že je nejbezpečnější dětská autosedačka (dětská přenašečka) v aktuálním testu od Stiftung Warentest und ADAC (06/2018). Celkem bylo testováno 23 dětských autosedaček. Byla testována jejich odolnost vůči nárazu, manipulování (zacházení), ergonomie a výskyt škodlivých látek. S celkovým výsledkem 1,7 se dětska

Číst dál: Vítěz testu 2018

Pozvánka na For Kids 2018

Srdečně Vás zveme na veletrh For Kids 2018, který se od 12. do 15.dubna koná v Praze Letňanech. Rádi Vás v expozici věnované autosedačkám Kiddy seznámíme s novinkami, sedačky Vám předvedeme, poradíme, která se pro Vaše maličké nejlépe hodí.

Náš stánek naleznete v hale 1, číslo stánku 1C16. Neváhejte a využijte příležitost si všechno sami vyzkoušet. Naši odborníci Vám rádi poradí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Organizační informace naleznete na www.forkids.cz

VELETRH PRO DÍTĚ 2018

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice autosedaček Kiddy na veletrhu Pro dítě, který se koná od 15. do 18. března 2018 v areálu brněnského výstaviště.

Náš stánek č.101 je umístěn v pavilonu B. Rádi Vás zde seznámíme se všemi novinkami ze světa kvalitních autosedaček Kiddy.

Organizační pokyny veletrhu naleznete na https://www.bvv.cz/prodite/vstupenky-parkovani/.  

Pozvánka na veletrh For Kids 2017

 

Vážení a milí přátelé, zveme Vás na návštěvu stánku s Kiddy umístěného v hale 3 u vchodu, vystaviště Praha Letňany, kde se koná od 6.4. do 9.4 veletrh For Kids. 

Kiddy vyrábí autosedačky od roku 1976 a v roce 1978, v prvním nezávislém testu autosedaček, se pra-kiddy stala prvním vítězem. Množství řešení a vynálezů vznikých v Kiddy, ověřených desítkami let používání, dnes v modifikované formě naleznete u všech autosedaček.  Přestože Kiddy často v testech vítězí, nejsou její autosedačky primárně navrhovány pro testy, ale pro děti, pro jejich bezpečnost a pohodlí. V expozici si vyzkoušíte autosedačky, které zvítězily i v posledních testech. Evoluna i-Size se stala absolutním vítězem eurotestu (ADAC, STIWA, TCS, D-Test a mnoho dalších), když jako jediná získala v roce 2016 hodnocení 1,5 (velmi dobře). Navíc je schválena pro provoz s polohou na ležení ve vozidle. Druhý zástupce Kiddy v eurotestu 2016, Phoenixfix 3, získal skvělé hodnocení 1,7 (dobře), což bylo v podzimní části hodnocení nejlepší. Vysoká bezpečnost a luxusní prostor a pohodlí pro dítě, ohromily testující odborníky z ADAC, a Vy si ji můžete osobně vyzkoušet.

Využijte tuto jedinečnou možnost na setkání s našimi odborníky, kteří Vám rádi poradí nejvhodnejší autosedačku. Poskytnou Vám asistenci při zkoušení. Vše co Vás zaujme předvedou a vysvětlí.  Podrobné organizační informace najdete na stránkach veletrhu: http://forkids.cz

Tešíme se na Vaši návštěvu!    Vaše Kiddy

P.S. Sledujte Facebook Kiddy, až do 7.4. je tam pro Vás možnost získání vstupu zdarma!

 

Test autosedaček 2015

stiwa-smartfix-100Tak jako všichni výrobci i v Kiddy napjatě očekávali výsledky testu autosedaček 2015. Po jejich zveřejnění mohli začít slavit. Kiddy Smartfix zvítězil ve své kategorii II+III (15-36 kg) a rozšířil tak již dlouhou řadu vítězů testu z dílny Kiddy.

Číst dál: Test autosedaček 2015