Pozvánka na For Kids 2018

Srdečně Vás zveme na veletrh For Kids 2018, který se od 12. do 15.dubna koná v Praze Letňanech. Rádi Vás v expozici věnované autosedačkám Kiddy seznámíme s novinkami, sedačky Vám předvedeme, poradíme, která se pro Vaše maličké nejlépe hodí.

Náš stánek naleznete v hale 1, číslo stánku 1C16. Neváhejte a využijte příležitost si všechno sami vyzkoušet. Naši odborníci Vám rádi poradí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Organizační informace naleznete na www.forkids.cz

VELETRH PRO DÍTĚ 2018

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice autosedaček Kiddy na veletrhu Pro dítě, který se koná od 15. do 18. března 2018 v areálu brněnského výstaviště.

Náš stánek č.101 je umístěn v pavilonu B. Rádi Vás zde seznámíme se všemi novinkami ze světa kvalitních autosedaček Kiddy.

Organizační pokyny veletrhu naleznete na https://www.bvv.cz/prodite/vstupenky-parkovani/.  

Pozvánka na veletrh For Kids 2017

 

Vážení a milí přátelé, zveme Vás na návštěvu stánku s Kiddy umístěného v hale 3 u vchodu, vystaviště Praha Letňany, kde se koná od 6.4. do 9.4 veletrh For Kids. 

Kiddy vyrábí autosedačky od roku 1976 a v roce 1978, v prvním nezávislém testu autosedaček, se pra-kiddy stala prvním vítězem. Množství řešení a vynálezů vznikých v Kiddy, ověřených desítkami let používání, dnes v modifikované formě naleznete u všech autosedaček.  Přestože Kiddy často v testech vítězí, nejsou její autosedačky primárně navrhovány pro testy, ale pro děti, pro jejich bezpečnost a pohodlí. V expozici si vyzkoušíte autosedačky, které zvítězily i v posledních testech. Evoluna i-Size se stala absolutním vítězem eurotestu (ADAC, STIWA, TCS, D-Test a mnoho dalších), když jako jediná získala v roce 2016 hodnocení 1,5 (velmi dobře). Navíc je schválena pro provoz s polohou na ležení ve vozidle. Druhý zástupce Kiddy v eurotestu 2016, Phoenixfix 3, získal skvělé hodnocení 1,7 (dobře), což bylo v podzimní části hodnocení nejlepší. Vysoká bezpečnost a luxusní prostor a pohodlí pro dítě, ohromily testující odborníky z ADAC, a Vy si ji můžete osobně vyzkoušet.

Využijte tuto jedinečnou možnost na setkání s našimi odborníky, kteří Vám rádi poradí nejvhodnejší autosedačku. Poskytnou Vám asistenci při zkoušení. Vše co Vás zaujme předvedou a vysvětlí.  Podrobné organizační informace najdete na stránkach veletrhu: http://forkids.cz

Tešíme se na Vaši návštěvu!    Vaše Kiddy

P.S. Sledujte Facebook Kiddy, až do 7.4. je tam pro Vás možnost získání vstupu zdarma!