Aktuálně

Pozvánka na veletrh For Kids

Srdečně vás zveme k návštěvě expozice Kiddy na veletrhu For Kids, který proběhne od 9. do 12.4. na vystavišti PVA v Praze-Letňanech. Expozici Kiddy naleznete na stánku číslo 3A14, kde si budete moci vyzkoušet všechny modely od Kiddy, poradit se s našimi odborníky a zjistit co se skrývá pod potahem autosedačky. V případě, že se rozhodnete si autosedačku pořídit, získáte zajímavou veletržní slevu. Těšíme se na vaši návštěvu :-)

VESELÁ PLANÉTA 2015 v Košicích

Srdečně Vás zveme na výstavu VESELÁ PLANÉTA konanou 21-22. března v Košicích. Budete zde mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější autosedačky Kiddy! Naši odborníci Vám je rádi předvedou a poradí, která autosedačka je pro Vaše dítě nejvhodnější. Ukáží Vám také jak ji správně instalovat a na co při cestách s dítětem nezapomenout. Organizační informace naleznete na stránkách výstavy. Těhotné maminky mají vstup zdarma! Těšíme se na Vaši návštěvu 21-22 března na výstavě VESELÁ PLANÉTA v Košicích! 

 

Pozvání na veletrh Pro dítě 2015

Srdečně Vás zveme na veletrh Pro dítě konaný 5-8.3. na veletrhu v Brně. Budete zde mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější autosedačky Kiddy! Naši odborníci Vám je rádi předvedou a poradí, která autosedačka je pro Vaše dítě nejvhodnější. A pokud dítě teprve plánujete nebo již čekáte, může Vás zaujmout první autosedačka, ve které může dítě ležet i za jízdy autem! Ukáží Vám také jak ji správně instalovat a na co při cestách s dítětem nezapomenout. Stánek Kiddy je s číslem 085 v pavilonu V brněnského vystaviště. Organizační informace naleznete na stránkách veletrhu Pro dítě.

Potvrďte Vaši účast na Facebooku a získejte od nás jedinečný DÁREK!

Těšíme se na Vaši návštěvu 5-8 března :-)

 

 

DIEŤA A RODINA 2015 v Bratislavě

Srdečně Vás zveme na výstavu DIEŤA A RODINA konanou 13-14. února v Bratislavě. Budete zde mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější autosedačky Kiddy! Naši odborníci Vám je rádi předvedou a poradí, která autosedačka je pro Vaše dítě nejvhodnější. Ukáží Vám také jak ji správně instalovat a na co při cestách s dítětem nezapomenout. Organizační informace naleznete na stránkách Incheby. Těšíme se na Vaši návštěvu 13-14 února na veletrhu DIEŤA A RODINA v Bratislavské Inchebě! 

Nový web

logoVítejte na novém oficiálním webu renomovaných německých autosedaček Kiddy.