Aktuálně

Pozvánka na veletrh For Kids 2017

 

Vážení a milí přátelé, zveme Vás na návštěvu stánku s Kiddy umístěného v hale 3 u vchodu, vystaviště Praha Letňany, kde se koná od 6.4. do 9.4 veletrh For Kids. 

Kiddy vyrábí autosedačky od roku 1976 a v roce 1978, v prvním nezávislém testu autosedaček, se pra-kiddy stala prvním vítězem. Množství řešení a vynálezů vznikých v Kiddy, ověřených desítkami let používání, dnes v modifikované formě naleznete u všech autosedaček.  Přestože Kiddy často v testech vítězí, nejsou její autosedačky primárně navrhovány pro testy, ale pro děti, pro jejich bezpečnost a pohodlí. V expozici si vyzkoušíte autosedačky, které zvítězily i v posledních testech. Evoluna i-Size se stala absolutním vítězem eurotestu (ADAC, STIWA, TCS, D-Test a mnoho dalších), když jako jediná získala v roce 2016 hodnocení 1,5 (velmi dobře). Navíc je schválena pro provoz s polohou na ležení ve vozidle. Druhý zástupce Kiddy v eurotestu 2016, Phoenixfix 3, získal skvělé hodnocení 1,7 (dobře), což bylo v podzimní části hodnocení nejlepší. Vysoká bezpečnost a luxusní prostor a pohodlí pro dítě, ohromily testující odborníky z ADAC, a Vy si ji můžete osobně vyzkoušet.

Využijte tuto jedinečnou možnost na setkání s našimi odborníky, kteří Vám rádi poradí nejvhodnejší autosedačku. Poskytnou Vám asistenci při zkoušení. Vše co Vás zaujme předvedou a vysvětlí.  Podrobné organizační informace najdete na stránkach veletrhu: http://forkids.cz

Tešíme se na Vaši návštěvu!    Vaše Kiddy

P.S. Sledujte Facebook Kiddy, až do 7.4. je tam pro Vás možnost získání vstupu zdarma!

 

Test autosedaček 2015

stiwa-smartfix-100Tak jako všichni výrobci i v Kiddy napjatě očekávali výsledky testu autosedaček 2015. Po jejich zveřejnění mohli začít slavit. Kiddy Smartfix zvítězil ve své kategorii II+III (15-36 kg) a rozšířil tak již dlouhou řadu vítězů testu z dílny Kiddy.

Číst dál: Test autosedaček 2015

Pozvánka na veletrh For Kids

Srdečně vás zveme k návštěvě expozice Kiddy na veletrhu For Kids, který proběhne od 9. do 12.4. na vystavišti PVA v Praze-Letňanech. Expozici Kiddy naleznete na stánku číslo 3A14, kde si budete moci vyzkoušet všechny modely od Kiddy, poradit se s našimi odborníky a zjistit co se skrývá pod potahem autosedačky. V případě, že se rozhodnete si autosedačku pořídit, získáte zajímavou veletržní slevu. Těšíme se na vaši návštěvu :-)

VESELÁ PLANÉTA 2015 v Košicích

Srdečně Vás zveme na výstavu VESELÁ PLANÉTA konanou 21-22. března v Košicích. Budete zde mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější autosedačky Kiddy! Naši odborníci Vám je rádi předvedou a poradí, která autosedačka je pro Vaše dítě nejvhodnější. Ukáží Vám také jak ji správně instalovat a na co při cestách s dítětem nezapomenout. Organizační informace naleznete na stránkách výstavy. Těhotné maminky mají vstup zdarma! Těšíme se na Vaši návštěvu 21-22 března na výstavě VESELÁ PLANÉTA v Košicích! 

 

Pozvání na veletrh Pro dítě 2015

Srdečně Vás zveme na veletrh Pro dítě konaný 5-8.3. na veletrhu v Brně. Budete zde mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější autosedačky Kiddy! Naši odborníci Vám je rádi předvedou a poradí, která autosedačka je pro Vaše dítě nejvhodnější. A pokud dítě teprve plánujete nebo již čekáte, může Vás zaujmout první autosedačka, ve které může dítě ležet i za jízdy autem! Ukáží Vám také jak ji správně instalovat a na co při cestách s dítětem nezapomenout. Stánek Kiddy je s číslem 085 v pavilonu V brněnského vystaviště. Organizační informace naleznete na stránkách veletrhu Pro dítě.

Potvrďte Vaši účast na Facebooku a získejte od nás jedinečný DÁREK!

Těšíme se na Vaši návštěvu 5-8 března :-)